Noc s Andersenem 2015

Z pátku na sobotu (27.3.-28.3.2015) nocovali noví čtenáři v dašické knihovně. Naše noc patřila medvídkům a medvědům v knižním podání, dokonce jsme si mohli porovnat knižní zpracování a potom třeba filmové.  Takže jsem si četli, koukali se na filmové ukázky, vyrobili jsme si medvídka i medvědí škrabošku, soutěžili jsme a za vítězství dostávali body. Ty jsme o půlnoci vyměnili za drobné dárky.

Přijelo k nám Divadélko Kozlík s novou pohádkou a po ní si děti mohli zkusit vodit loutky a podívat se do zákulisí divadla. Na posilněnou nám přivezli z dašické Roubenky pizzy a snad jsme se konečně rozloučili s paní zimou pohádkou Ledové království. Ve tři čtvrtě na dvě jsme zalehli ke spokojenému spánku. Ráno po snídani dostaly děti od paní knihovnice drobné dárky a spolu s rodiči odcházeli domů.